O nás

Milí rodiče,

vítám vás na stránkách Soukromé mateřské školy MÁJA, která sídlí na Praze 9 - Hloubětín.

Od 1.9.2017 jsme akreditovaným zařízením a splňujeme podmínky pro předškolní vzdělávání.

Školka disponuje dvěmi útulnými třídami, přičemž v jedné třídě je 7 a ve druhé 8 dětí ve věku 2-7 let. Ten nejlepší start do života Vašeho dítěte zajistí mladý tým s více než osmiletou praxí, s vysokým nasazením a kreativitou ve složení: speciální pedagog, pedagog a asistent pedagoga.

Kapacita školy je malá, a tak máme možnost zajistit naprostý komfort po všech stránkách. Nepotrpíme si na oslovování "paní učitelko". Jsme rády, když nám děti říkají jménem. Nabízíme citlivý, individuální a lidský přístup k dětem i rodičům. Snažíme se maximálně vyjít vstříc Vašim požadavkům a potřebám dětí. Výuka je propojena s velmi pestrým programem, prvky montessori pedagogiky a vzdělávacím programem Začít spolu. Děti se učí za pomoci reálných situací, předmětů i živých zvířat a každý den si volí, jakého centra aktivit se chtějí zúčastnit.

Nabízíme dietní, bezlepkové a individuální stravování, zájmové kroužky, výuku AJ, hipoterapii, canisterapii, logopedii, výlety, bruslení, plavání, víkendový provoz školky i spaní přes noc a další.

V případě zájmu Vás školkou ráda osobně provedu.

Mgr. Markéta Čmolíková, ředitelka školky


Náš tým

Mgr. Markéta Čmolíková

Ředitelka a zřizovatelka, speciální pedagog

Mája, jak jí všichni říkají, má středoškolské i univerzitní vzdělání v oboru učitelství a speciální pedagogiky. Tři roky působila jako speciální pedagog, pět let jako ředitelka soukromé mateřské školy. Vždy snila o své vlastní školce, která dá dětem to nejlepší a bude pro ně druhým domovem. Svou pílí a nadšením je inspirací pro ostatní. 

Barbora Valterová

Pedagog

Bára působí ve školce od samého začátku. Má hlavu plnou nápadů a děti se s ní nikdy nenudí. Pro svůj úžasný přístup k dětem, nekonečnou trpělivost a lásku ji mají rádi nejen malí, ale i dospělí. 

Natálija Kubaštová

Asistent pedagoga

Natálka je asistentkou pedagoga a zdravotní sestrou. Sama je maminkou a má tak bohaté zkušenosti. Je vždy usměvavá, energická, milá a děti si s ní užijí spoustu legrace.

Ing. Monika Křivková

Účetní

Monča je momentálně se svým synem na mateřské dovolené a stará se nám o účetnictví školky.