Ohlasy rodičů

Moc děkujeme Máje a všem pedagogům za velice osobní, trpělivý a vstřícný přístup k naší hyperaktivní, svérázné Emě :-) Už po 2 měsících ve školce jsme viděli veliké pokroky v jejím chování. Do školky se vždy moc těší. Děti i pedagogy má moc ráda. Chystáte pro děti moc krásný program a ke každému dítěti přistupujete individuálně. Jsme opravdu moc rádi že jste a že Ema může navštěvovat Vaši školku.

Lucie Holubcová

Když jsem objevila MŠ Máju, už po prohlídce s paní ředitelkou jsem věděla, že to bude to pravé. Když jsem tam Nellu poprvé přivedla, měla jsem z toho asi větší nervy než ona, ale paní učitelky mi každou půl hodinku posílaly fotky a informace a já věděla, že se tam Nellince líbí. Po pár dnech mi už Nella brečela, že nechce chodit domů po obědě, ale že tam chce zůstat a spinkat s ostatními dětmi. Nellu jsem do školky přihlásila, když ještě nemluvila a po půl roce ve školce už nádherně mluví, zpívá písničky a říká říkanky. Každý den nás překvapí něčím novým. Je opravdu vidět, že paní učitelky se dětem vážně věnují a pořád je učí něčemu novému. Nellinka se do školky každý den strašně těší a všechny paní učitelky má opravdu ráda. MŠ Mája bude určitě naše první volba i pro naše druhé dítě. 

Rodiče Nelly Döme

 

Školka Mája je mateřskou školkou, kde se dětem opravdu věnují. Na začátku jsem ocenila, že paní ředitelka měla jasno v adaptaci dítěte. Přesně věděla, jak má proběhnout, aby byla co nejpříjemnější pro všechny strany. Vážím si schopností a zkušeností celého personálu školky, díky nimž vidím na synovi velký rozvoj jak ve verbální oblasti, tak v oblasti sociálních dovedností. Paní učitelky velmi citlivě pracují na socializaci dětí a snaží se, aby se děti chovaly slušně. Jsou velmi trpělivé a láskyplné, zároveň vědí, ve kterých situacích je potřeba zasáhnout a tím pomáhají dětem nastavit adekvátní hranice. Rodiče se vždy dozvědí, pokud není něco v pořádku, ale nikdy se nezveličují dětské rozmary, stačí poslouchat a školka je dobrým partnerem ve výchově dítěte. Radost nám každý měsíc udělá spousta akcí a velmi pestrý program, děti se opravdu nenudí. Syn se do školky těší a pokud některá paní učitelka onemocní, je nešťastný, že tam není a netrpělivě očekává její návrat. 
Moc děkuji paní ředitelce i každé paní učitelce, že se nám tak krásně starají o děti. 

Kamila Stavjaníčková

 

Při výběru soukromé školky pro našeho syna byla důležitá kromě ceny a vzdálenosti od bydliště i osobní návštěva ve školce a setkání s učitelkami. Paní ředitelka Mája nás vřele přijala a ochotně ukázala prostory školky. Zprvu mě trochu zarazilo starší prostředí panelového domu bez zahrady, ale to vše hned vykompenzovala příjemná atmosféra, která ve školce panovala. Mile mě překvapilo, že učitelky neměly problém děti pochovat či pohladit, když se jim třeba náhodou na chvíli zastesklo. A to že ve školce není zahrádka se ukázalo spíše jako výhoda, kdy děti tráví čas venku na různých procházkách a hřištích a ne stále na jednom místě na zahradě. Při nástupu do školky měl Jáchymek problémy s adaptací a prakticky každé ráno nás čekaly slzičky, někdy menší, někdy větší pláč. Věřte, že se neodchází dobře ze šatny od plačícího dítěte. Paní učitelky se ho vždy mile ujaly, snažily utěšit a zabavit a mě ujistit, že brzy plakat přestane a v klidu se zapojí do programu. Nikdy jsem nepocítila, že by je Jáchymovo kňourání nějak obtěžovalo.Jáchymek o školce nadšeně povídá, naučil se spoustu nových věcí a vůbec je na něm vidět jak mu pobyt ve školce prospívá. To že paní učitelky může oslovovat jménem je milý bonus a já vím, že je má moc rád.  

Zuzana Jelínková


Dcerka do školky chodí ráda, což je pro nás nejdůležitější. Do práce díky tomu odcházím bez nejmenších obav. Aklimatizace proběhla k naší spokojenosti. Dcerka si zvykala sice možná déle, než je obvyklé (po třech adaptačních půldnech celý den ve dvou letech ještě nedala), ale díky pomoci holek (myšleno "učitelek") to proběhlo z našeho pohledu v klidu. Jsme rádi, že jsou děti skoro denně aspoň chvilku venku, často jezdí do divadla, mají zajímavý program i mimo školku (bruslení, herna). Nestává se, že by dcera do školky nechtěla, ranní loučení je bezproblémové. Společně se těšíme, co nás ještě ve školce čeká. :-) Za všechno moc děkujeme. 

Janžovi