Ohlasy rodičů

Slečnu Markétu Křivkovou znám již několik let a vím, že je nejen výborný pedagog, ale také velmi kvalitní člověk. V době, kdy jsem řešila školku pro naši dceru jsem úplnou náhodou narazila na internetu právě na ní. A dodnes jsme za to vděčná. Čas který jsme strávili v její společnosti byl hodně přínosný hlavně pro dceru . A vzpomínat na "Máju", jak ji děti i rodiče oslovovali, budeme do konce života.

Za mně jako rodiče...Pedagogický přístup a předškolní výchova dítěte je u Máji na velmi vysoké úrovni. Svou práci má ráda, rozumí ji a přistupuje k ní velmi zodpovědně. Je vstřícná a vždycky se snaží vyhovět. Mimo to je "Mája" milý a přátelský člověk a děti ji milovaly.

Troščáková Svatava 

,, MŠ Mája doporučuji všem rodičům. Nejen, že školka má vstřícný přístup k rodičům díky provozním hodinám, ale zejména k dětem samotným. Každá z učitelek včetně paní ředitelky se k dětem chová jako ke svým vlastním. Děti je mají rády. Náš syn je dost aktivní a někdy je s ním těžké pořízení. Ve školce si s ním vždy vědí rady a dokážou poradit, jak na něj. Když začal do školky chodit, mluvil v jednoduchých větách. Po týdnu ve školce a v péči učitelek neustále povídal v souvětích. Pokroky byly vidět každý den. Učitelky má natolik rád, že o nich doma mluví a zažili jsme i situaci, kdy těžce nesl jejich odchod. Školka má spoustu aktivit a kroužků, které dětem něco dají a připraví děti do 1. třídy základní školy. Věřím, že až přijde čas jít dál právě do školy, budeme se muset vracet školku navštěvovat. :-) Bezpochyby je MŠ Mája pro nás jasnou volbou i pro našeho druhého syna, až přijde jeho čas jít do školky."

Solichovi

"Díky paní učitelce Máje si naše dcerka v nové školce brzy zvykla a začlenila se rychle mezi ostatní dětičky. Míša si jí velmi oblíbila a každý den se těšila do školky, až tam zase uvidí Máju. Na paní učitelce je vidět, že své práci rozumí a dělá jí s láskou. A děti ji zbožňují." 

Dvořákovi


Milá Markétko,

velmi děkuji za našeho Matyáška. První rok byl pro nás všechny dost těžký, ale vy jste to zvládla i celý váš tým školky. Jsem velmi vděčná za přijetí Matyáška mezi Vás. Byla jste velkou oporou nám rodičům, když se nám těžko odcházelo od plačících dětí.

Děkuji za vše z celého srdce.

Hanka, Petr a Matyášek Mikolandovi  Paní ředitelku Máju znám teprve chvíli, ale už i za tak krátkou dobu jsem poznala, že to je člověk, který opravdu svou prací žije, děti miluje a snaží se pro ně udělat první poslední. Filípek chodí do školky rád a uz i za tak krátkou dobu se naučil spoustu věcí, vždy jen s manželem nevěřícně koukáme s otevřenou pusou. Spoustu věcí jsme ho učili bůhví jak dlouhou dobu a pak stačilo jen pár dnů ve školce aby se to naučil. Ze začátku jsem měla o malého strach, jak to tam zvládne a Mája mě vždy dokázala uklidnit.

Je to opravdu úžasná osoba.

Dětem stále vymýšlí nějaký program, různá divadélka, návštěvy zvířátek, barevné dny.

Za vše ještě jednou moc děkujeme Maštalířovi